1e kwartaal 2008
Onderwerpen
Twee boodschappen

Weinig veranderd

Voor hetzelfde geld...

Vaktermen







Meer weten van...

...onze dienstverlening? In tegenstelling tot wat veel wordt gezegd bent u met een persoonlijke verzekeringsadviseur niet duurder uit. Sterker – op veel onderwerpen kunnen wij ook flinke besparingen voor u realiseren. Kom eens bij ons langs of mail ons even als u meer wilt weten.






Disclaimer

Wij hebben de Nieuwskrant voor Particulieren met veel zorg samengesteld. Wij stellen ons echter niet aansprakelijk voor schade die is ontstaan als gevolg van onjuistheid of onvolledigheid van de informatie.
Afmelden voor de nieuwskrant
 Twee soorten boodschappen
 
Vrijwel dagelijks worden we verleid tot het nemen van koopbeslissingen. Via de telefoon, de TV en niet te vergeten internet. Elke aanbieding is even belangrijk: gaat u er niet op in dan mist u... tja, wat mist u dan eigenlijk?

Door die enorme hoeveelheid buitenkansjes, ‘once in a lifetime opportunities’ en tijdelijk gratis uitprobeeraanbiedingen heeft niemand nog voldoende tijd om elk aanbod op zijn merites te beoordelen. De zegeningen van internet hebben dan ook een keerzijde: iedereen kan iedereen bereiken en dat leidt onder meer tot een communicatiehausse die zijn weerga niet kent. Maak dan maar eens de juiste keuzes.

Wij hebben ontdekt dat er grofweg twee soorten boodschappen zijn waar we allemaal mee worden bestookt. De reclameboodschappen waarmee de aanbieder zijn product probeert te verkopen. En de doe-het-zelf boodschap, waarmee u wordt aangezet om via internet alles zelf te regelen.
 Er is nog weinig veranderd: verzekeringen blijven belangrijk maar zijn nog steeds niet leuk!
 
Door de jaren heen hebben wij gemerkt dat er op het gebied van verzekeringen nog niet veel veranderd is. Mensen dekken zich, met behulp van verzekeringen, in tegen nare of onvoorziene omstandigheden. Een autoschade, het ‘risico’ van heel erg oud worden (waardoor je nog heel lang na je pensioen een inkomen nodig hebt), ziek worden, enzovoort.

Wat ook niet is veranderd is dat weinig mensen een verzekering voor hun plezier afsluiten. En daar dus maar weinig tijd aan willen besteden. Gestimuleerd door de veel gehoorde boodschap dat je lekker goedkoop snel alles zelf via internet kunt regelen gaat men aan de slag. En dat brengt een risico met zich mee.

Want er is niemand die erop wijst dat de verzekering juist optimaal moet presteren op het moment waarvoor men hem destijds heeft afgesloten: dat van een schade. Op zo’n moment wil je maar één ding, namelijk dat de schade zo goed en snel mogelijk worden afgehandeld. Blijkt dan dat je bij het afsluiten niet de juiste keuzes hebt gemaakt dan is daar voor dat moment weinig meer aan te veranderen.
 Voor hetzelfde geld een persoonlijk adviseur
 
Wie kan kiezen tussen twee producten die allebei even duur zijn kiest natuurlijk voor het beste van de twee. Zo simpel is het ook met ons: het is ons vak u bijvoorbeeld te adviseren, te helpen selecteren, en u bij te staan bij schade. En wat blijkt in de praktijk? Dit kost u per saldo niets méér dan als u alles zelf regelt.

Van advies over een ingewikkelde oudedagsvoorziening, het afsluiten van een hypotheek tot het zoeken naar de juiste autoverzekering. Internet maakt veel mogelijk, maar een juiste interpretatie van de informatie en vooral de zekerheid dat u uit het enorme aanbod de beste keuze heeft kunnen maken gaat een stuk beter met hulp van ervaren deskundigen. En het geeft u bovendien meer zekerheid!

Als u vragen heeft over een financieel product, bestaand of nieuw, dan willen wij die graag voor u beantwoorden. Neem gerust contact met ons of bel ons even (070-3924611). Wij helpen u graag en goed – dat is tenslotte ons vak.
 Vaktermen
 

 Schade
In juridische termen is een schade een onzekere gebeurtenis die u ‘een in geld meetbare aantasting van uw vermogen’ toebrengt. Wordt uw camera gestolen op vakantie of rijdt u uw auto total-loss dan raakt u daarmee een onderdeel van uw vermogen kwijt. Daartegen kan men zich verzekeren.

 
Belangrijke vragen bij het regelen van een verzekering via internet
  • is dit het beste aanbod voor mijn situatie?
  • sluit deze verzekering goed aan op de andere verzekeringen die ik al heb (ofwel: heb ik nu geen dubbele dekking en betaal dus teveel premie, of mis ik juist belangrijke dekkingsonderdelen)?
  • wat komt er allemaal op mij af op het moment dat ik onverhoopt schade heb?
  • ben ik in staat om regelmatig te controleren of mijn verzekeringen nog aansluiten op mijn behoeften?
  • wil ik één telefoonnummer dat ik kan bellen voor al mijn verzekeringen en bij schade?
  • weet ik zeker dat ik geen belangrijke aspecten, mogelijkheden en vragen over het hoofd heb gezien?

 

yHoe kunt
u ons bereiken?
Telefoon 070-3924611
Fax 070-3561407

Bezoekadres Stadhouderslaan 12, 2517 HW  Den Haag

Postadres
Postbus 82015,
2508 EA  Den Haag

E-mail: info@assurantiehuis.nl

Algemene gegevens:
AFM-vergunning 12013465
Aansluitnummer Kifid 300.009223
Kamer van koophandel 27139949